--A+

Acun Ilıcalı ikinci bombayı patlattı

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı, jüri koltuğunda Hadise, Murat Boz, Yıldız Tilbe ve Gökhan Özoğuz'un yer aldığı O Ses Türkiye programı, her yılbaşında olduğu gibi bu yılbaşında da ünlü isimleri ekrana getirmeye hazırlanıyor. 

ss

31 Ocak 2017'de yayınlanacak yılbaşı özel programına katılacak ilk yarışmacı geçen gün belli oldu. 

Acun Ilıcalı, ilk sürpriz ismi ekranda açıklayarak Cem Yılmaz'ın konuk olacağını söylemişti. 

Programın ikinci bomba ismi de belli oldu. Acun Ilıcalı, Cem Yılmaz'dan sonra Aleyna Tilki'nin de programa konuk olacağını söyledi. 

Son zamanların en çok dinlenen şarkıcısı olmayı başaran Aleyna Tilki kimdir? 17 yaşındaki genç popçu nasıl bu kadar ünlü olmayı başardı?

2000 senesinde dünyaya gelen Aleyna Tilki aslen Konyalıdır. Şu anda halen lise öğrencisi olan Aleyna Tilki 1,65 boyunda ve 48 kilodadır. Katılmış olduğu bir yarışma programında Gesi Bağları'nı söyleyerek hafızalara kazınan Aleyna Tilki Cevapsız Çınlama şarkısı ile popüler olmuştur. 

Son zamanlarda en çok dinlenen şarkılardan biri olan "Cevapsız Çınlama" şarkısı Emrah Karaduman desteğiyle güçlendirmiştir.

Kazandığı para ile müzik eğitimi devam edeceğini belirten Aleyna Tilki'nin annesi ise Trabzon Ofludur. Sesini annesinden aldığını söyleyen Aleyna Tilki çok ufak yaşlardan itibaren böyle bir yeteneğinin olduğunu ve annesinin onu hep desteklediğini söyledi.

Kaynak: internethaber

ÇOK OKUNAN HABERLER

  • z Yılbaşında Eğlence ve Lezzet Ziyafeti!...
  • z Rolüm özgürlüğümü kısıtladı
  • z Survivor'dan Elenince Her Şeyi Açıkladı!
  • z Survivor'dan Elendi, Her Şeyi Anlattı...
  • z Dünya Sinamasında Türk Oyuncusu
  • z Beyaz Show Yayından Kaldırıldı