--A+

Acun Ilıcalı o ses Türkiye’yi bıraktı peki onun yerine kim gelecek?

Acun Ilıcalı O Ses Türkiye'yi neden bıraktı.TV 8 ekranların yayınlanan ve Türkiye'nin en iyi müzik yarışma programlarından biri olan O Ses Türkiye'de finallere geçildi. 

ss

Yıldız Tilbe, Gökhan Özoğuz, Murat Boz ve Hadise'nin takımlarındaki güçlü sesler yarışamada, kıyasıya bir rekabete girecekler. Türkiye'nin O Ses'inin belli olacağı yarışmanın sunuculuğunu ise Acun Ilıcalı yapıyordu.

Eğlenceli anların yaşandığı O Ses Türkiye'de final etaplarında takımlardan yarışmacılar düellolara girecek ve adım adım finale doğru yürüyecek. 

Fakat bu final turlarında Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye'de artık olmayacak. Acun Ilıcalı'nın yerine bir başka isim sunuculuk yapacak.

SURVIVOR 2018 YOLCUSU 

O Ses Türkiye'nin yeni bölüm fragmanında Jess Molho'yu görenler şaşkınlığını gizleyemedi. TV8 ekranlarının sevilen yarışması O Ses Türkiye'de ikinci tur elemeleri başladı. Acun Ilıcalı, sunuculuk görevini Jess Molho'ya devretti.

Acun Ilıcalı, görevini bırakıp Survivor çekimleri için Dominik'e gitti. Geçen günlerde çok yoğun bir programı olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı, Meksika ve Brezilya'da prodüksiyon yapıyoruz.

Türkiye'de 4 gün duruyorum. Dominik'e gidiyorum 24 saat sürüyor. Seneye belki Gökhan'a emanet edeceğim buraları" açıklamasında bulunmuştu.

BU YIL SURVIVOR'DA BOMBA İSİMLER YARIŞACAK

Survivor 2018 için geri sayım başladı. Yayınlanan diğer tüm sezonlarından daha heyecanlı bir sezon bizleri beklediği Survivor 2018 için Acun Ilıcalı, bombaları birer birer patlatıyor. Bazen katılacak isimleri kendisi açıklıyor bazen de yarışamacıları kendileri Survivor 2018'e katılacaklarını açıklıyor. 

Bu sene Survivor'da hangi isimler yarışacak? Hilmicem İntepe, Adem Kılıççı, Hakan Hatipoğlu, Murat Ceylan, Nihat Doğan, Cumali Akgül, Turabi Çamkıran, Sema Aydemir, Nagihan Karadere, Merve Aydın, Ümit Karan, Sahra Işık, Nevin Yanıt.

Kaynak: internethaber

ÇOK OKUNAN HABERLER

  • z Yılbaşında Eğlence ve Lezzet Ziyafeti!...
  • z Rolüm özgürlüğümü kısıtladı
  • z Survivor'dan Elenince Her Şeyi Açıkladı!
  • z Survivor'dan Elendi, Her Şeyi Anlattı...
  • z Dünya Sinamasında Türk Oyuncusu
  • z Beyaz Show Yayından Kaldırıldı