--A+

Acun’dan bir flaş karar daha ortalığı kasıp kavuracak isim geliyor

O Ses Türkiye jüri üyesi olduktan sonra isminden çok sık bahsettiren şarkıcı Yıldız Tilbe, kendi ismini taşıyan şov programı ile Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalında boy gösterecek. 

ss

O Ses Türkiye'nin önümüzdeki ay final yapmasından sonra Yıldız Tilbe, yeni programına başlayacak. Acun Ilıcalı'nın enerjisine çok güvendiği Tilbe, ünlü isimleri programında ağırlayacak. Tilbe'nin kalabalık bir ekip kurduğu ve çalışmalara başladı. 

Konuyla ilgili bir yazı kaleme alan Posta gazetesi yazarı Mesut Yar, "Bir Yeniden Doğuş Hikayesi" başlığıyla bu müjdeli haberi köşesine taşıdı.

Posta Gazetesi'nden Mesut Yar'ın, "Bir Tekrardan Doğuş Hikayesi" başlıklı yazısı şöyle: "Yıldız Tilbe, Star TV'de başladığı talk show macerasını TRT Müzik, Flash TV gibi kanallarda sürdürmüştü. 

Kabul etmek gerekir ki az konuşan ama konuştuğu zaman bilgeliği dışına vuran farklı bir profili var. Ve bir şekilde kendini sevdiriyor. 

Sıradan toplumları zenginleştiren çılgın kadrosunun içini kimseyi rahatsız etmeden dolduran bir isim. O Ses Türkiye'nin (TV8) en zor beğenen jürisi.

Ama aynı zamanda müthiş bir vicdan ve nezaket sahibi. Nitekim bu özellikleriyle programa getirdiği renk de ortada. Şimdi yine kendi ismini taşıyan şovuyla aynı ekranda olacak.

Yıldız'ın şovuna yeni bir şeyler katıp katmayacağını bilmiyorum. Fakat şu bir gerçek ki tekrardan doğuş diye bir şey varsa, an itibarıyla TV8 ekranında onu izliyoruz! Çok sevindim.

Kaynaklar/ posta gazetesi internethaber

ÇOK OKUNAN HABERLER

  • z Yılbaşında Eğlence ve Lezzet Ziyafeti!...
  • z Rolüm özgürlüğümü kısıtladı
  • z Survivor'dan Elenince Her Şeyi Açıkladı!
  • z Survivor'dan Elendi, Her Şeyi Anlattı...
  • z Dünya Sinamasında Türk Oyuncusu
  • z Beyaz Show Yayından Kaldırıldı