--A+

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİNDEN BASIN MENSUPLARINA KAHVALTI.

Ataşehir BBP ilçe başkanı muammer yiğit önderliğinde Zübeyde Hanım öğretmenler evinde yerel basın muhabirlerini ağırlayarak Ataşehir belediye başkan adayı Nafiz Kürklü ve İstanbul belediye başkan adayı Ahmet Yelis ve parti yöneticileri bizlere ev sahipliği yaptılar.

ss

Sağın odak partisi olacağız.

BÜYÜK BİRLİK olarak çıktığımız bu yolda bizleri yalnız bırakmayan szi değerli basın mensuplarına şimdiden teşekkür ediyorum. Bizler çalışmalarımızı rahmetli Muhsin Yazıcı oğlunun bıraktığı çizgiden sapmadan devam ettiriyoruz. Bu arada sizlere bir açıklama yapma gereğini hissettik. Partimizden ihraç edilen bir kişi kamuoyuna şöyle bir duyuru yapmıştır. BBP sinden yüz kişilik bir ekiple AKP’ye geçeceğini belirtmiş Ajanslara bu yönde basın bülteni geçmişlerdir. Değerli basın mensupları bu habere itibar etmeyiniz tamamen asparagastır. Şu son günlerde hükümetini yolsuzluk söylemleri sebebiyle Büyük Birlik Partisine ilgi alaka artması ve sağ kısımın ilgi odağı olan partimizi yıpratmaya yönelik eylemler içerisinde olma gayretleri ve oyunlarını bozmuş durumdayız dedi.

Ataşehir’i yönetmeye hazırız.

Kısa bir açıklama yapan Ataşehir belediye başkan adayı Nafiz Kürklü ise kısaca planlarını ve projelerini şöyle aktardı. Bu tanışma toplantımızda sizlerle kendimi tanıtmak istiyorum. Ben Sivas Gürünlüyüm 40 yıldır Alaşehirliyim 3 çocuk babası ve inşat sektöründe faaliyet göstermekteyim. Partimiz bu seçimlere oldukçaca iddialı hazırlanıyor belediye başkanlığını alacak donanıma ve ekibe sahibiz.

İmar sorunundaki adaletsizlik ortadan kalkacak.

Ataşehirin sorunlarını iyi biliyoruz İmar sorunu, olaşım en başlıca sorunlar ve çözümleri bizde hazır. Dere yatağında 40 kat veriliyor Esat paşada 3 kat veriliyor. Ferat paşa mahallesinde hiç imar verilmemiş. Dere yataklarının çevresini düzenleyerek ıslah çalışmaları yapılmalı. Bir bakıyorsunuz kömür dağtımı sadece yandaşlarına yapılıyor. Ataşehirin sorunlarını birlikte çözeceğiz.Değerli basın mensupları bizlere güvenin Ataşehiri yönetmeye talibiz diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Toplantıda İstanbul belediye başkan adayı Ahmet Yelis ise İstanbul’a talibiz dedi.

Ben rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’yla beraber kuruluşumuzdan bu güne kadarparimizin farklı organlarında görev almış birisiyim.İstanbul belediye başkan adayları bir masa etrafında toplansak aramızdaki fakrı net bir şekilde göreceksiniz.Ülkenin kaynakları belli bunların iyi kullanılması gerekiyor.İstanbul’lular bana yetki verirse en iyi şekilde kullanacağım.ben mali müşavirim ve iç denetçiliği iyi bilirim.

İstanbul un bütçesi 25 milyon gibi bir rakam olmasına karşın bütçenin büyük bölümü çevre ve yer altı çalışmalarına aktarılıyor. Geriye kalan kısmı ise % 15 gibi bir rakamla ise 39 ilçenin sorunların yeterli olmuyor. İstanbul yaşayanlar eşit şekilde yaşadıkları şehirden faydalanamıyor. Yakında projelerimi bir toplantıyla sizlere duyuracağım dedi.

Büyük Birlik Partisi olarak seçime hazırlandık.39 ilçede münacatlarımızı yaptık adaylarımızı belirledik. Eksiksiz belgelerimizi tamamladık. Adaylarımızı belirlerken ince eleyip sık dokuduk. Türkiye’nin gözdesi olan İstanbul için,Ataşehir için diğer ilçeler için bizler hazırız dedi

ufuk Bulut

  • z Ataşehir'in Kaderini Değiştirdi!
  • z Ufuk Bulut'tan Ataşehir Gerçeği...
  • z Battal İlgezdi milli takımını kurdu..
  • z Ayağı yere basan projeler.
  • z İMAR İSKAN BLOKLARI "ÇÖZÜMZÜZLÜĞÜN YENİ ADI"
  • z SADİ ÖZATA "Ben Ataşehir”in neferiyim"