--A+

Bu kadarına da pes Haberi okuyunca kanınız donacak

İstanbul’da yaşamakta olan 24 yaşındaki S.T., yılbaşı akşamında kalmış olduğu Kınalıada’daki pansiyonda babasının yakın arkadaşı tarafından M.A.’nın tecavüzüne uğradığını söyledi. M.A., cinsel saldırı suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ss

İstanbul Adalar İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne başvuran S.T. ifadesinde, yılbaşı akşamında restoranda yemek yedikten sonra kalmış olduğu pansiyona gitti, gece odasına restoran sahibi M.A.’nın geldiğini iddia etti.

Babasının yakın arkadaşı olduğu için M.A.’yı tanıdığını söyleyen S.T., kendisi ile zorla ilişkiye girdiğini ve bekareti bozulduğunu söyledi.

PSİKOLOJİM ÇOK FENA BOZULDU

Genç bayan büyük şok yaşadığı ve psikolojisinin bozulduğunu söyledi. Adada restoran ve pansiyon işleten M.A., gözaltına alındı.

BENİ ODASINA ÇAĞIRDI VE

Emniyette vermiş olduğu ifadesinde suçlamaları reddeden M.A., “S.T.’yi daha önceden tanıyorum. Birlikte oturduk içki içtik, sohbet yaptık. Elimde Görüntüler var. Yemek yedikten ve içki içtikten sonra S.T.’nin kendisi bizzat odasına çağırdığını söyleyen M.A., S.T.’nin isteğiyle ilişkiye girdiğini söyledi.

TUTUKLANDI

Savcılıkta vermiş olduğu ifadelerini tekrarlayan M.A., cinsel saldırı suçlamasıyla tutuklanıp cezaevine gönderildi.

Kaynaklar/ habertürk internethaber

ÇOK OKUNAN HABERLER

  • z Beratcan”ın Katili Tanıdık Çıktı
  • z ÖSYM”den YGS Açıklaması: "Müsterih Olun"
  • z Ataşehir CHP Meclis üyeleri ön Seçim sonuçları..
  • z YGS'de Yanlış Soru Skandalı Büyüyor
  • z Ayağı yere basan projeler.
  • z Kayıp Beratcan'ın Cesedi Bulundu