--A+

Erol Dolu Yüzünü Gösterdi

Ataşehir belediyesi meclis toplantısında gazetemize saldırı.

ss

 Bütçe tarih belirlemesi için yapılan Ataşehir Belediyesi meclis toplantısında CHPden ihraç edilen Ataşehir Meclis Üyesi Erol Dolu, gazetemiz Yayın Koordinatörü Ufuk Bulut’a darp girişimde bulundu.

 

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin de hazır bulunduğu toplantıda gazetemize yönelik bu saldırı diğer meclis üyeleri tarafından kınandı. 

Gazetemizin ilk sayısında yüzü kapalı olarak açıklamalarda bulunacağını ve yapacağı açıklamalarla Ataşehir’de taşların yerinden oynayacağını söyleyen Dolu, sanki bunları hiç söylememiş gibi, konuştuklarını inkâr etti. Meclis toplantısını izlemeye giden yayın Koordinatörümüz Ufuk Bulut’a şiddet uygulamaya kalkan Dolu’yu diğer meclis üyeleri uzaklaştırdı...

 Konuyla ilgili konuşan arkadaşımız Ufuk Bulut şunları söyledi; Gazeteci kimliğimle Erol Dolu ile bir dost sohbetinde biraraya gelmiştik. Gazetemizin ilk sayısı için bize önemli açıklamalarda bulunacağını ve belgelerle kanıtlayacağını söylemişti... Gazeteci refleksi ile söylediklerini yayınlayacağımı ve bunun anonsunu ilk sayımızda yayınlayacağımızı belirttim.. Kendisi de seve seve herşeyi anlatacağım dedi. Bu konuşmalarımız sırasında yalnız değildik yanımızda Ataşehir’in yakından tanıdığı iki isim daha vardı.. Kendileri konuşmaya şahit oldular ve halen bunu her zaman söyleyebileceklerini gönül rahatlığıyla ifade ediyorlar.

 Daha sonra görüştüğüm Erol Dolu’nun elinde belge olmadığını, belediye başkanını karalamak adına bizleri kullanıp sağa sola çamur atma dışında bir şey olmadığını görünce hem gazetemizde hem de internet sitemizde bunu okurlarımızla paylaştık. Kendisi inkâr politikası izleyerek başkalarını da zan altında bırakmıştır. Bu arada Erol Doluya söz hakkı tanıdığımızı ve konuşacaklarını, söylediklerini aynı şekilde yazacağımızı belirttik. Fakat Dolu konuşmak yerine saygın bir ortamda bana saldırmayı tercih etti. Görüntüleri bizde olan bu saldırıyı mahkemeye taşıyıp medeni yoldan hesap soracağım.

  • z Ataşehir'in Kaderini Değiştirdi!
  • z Ufuk Bulut'tan Ataşehir Gerçeği...
  • z Battal İlgezdi milli takımını kurdu..
  • z Ayağı yere basan projeler.
  • z İMAR İSKAN BLOKLARI "ÇÖZÜMZÜZLÜĞÜN YENİ ADI"
  • z SADİ ÖZATA "Ben Ataşehir”in neferiyim"