--A+

Galatasaray Ataşehir'de !

Galatasaray Taçspor Tesisleri Daikin Park Voleybol Salonu Açıldı

ss

Galatasaray Voleybol takımlarının kullanacağı Ataşehir'deki Taçspor Tesisleri Daikin Park Voleybol Salonu’nun açılış töreni gerçekleştirildi.

Açılış töreninde Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil, İkinci Başkan Cengiz Özyalçın, Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin, Yönetim Kurulu Üyeleri Ural Aküzüm, Ali Yüce, Burçin Aslan ve Selim Arda Üçer, Kulüp İdari Direktörü Mustafa Turgun da hazır bulundu.

Açılış töreninde bir konuşma yapan Başkan Dursun Aydın Özbek, "Taçspor Kulübü çok köklü bir kurum. Galatasaray'la birleşmesinden de güzel bir meyve ortaya çıktı. Bu tesis, spor okullarımıza ve voleybol A takımlarımıza hizmet verecek" ifadelerini kullandı.

Türk voleybolunun hizmetine yeni bir tesis katılmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren TVF Başkanı Özkan Mutlugil, "Bizler için çok sevindirici bir gün. Burada çok önemli bir iş birliği var. Bu tesis Türk sporu ve voleybolu adına çok efektif bir şekilde kullanılacak. Ayrıca Galatasaray'dan bir de ricam var. Galatasaray Voleybol Okulları'nın tüm Türkiye'ye yayılmasını istiyoruz. Çünkü voleybola başlangıç yaşını 6'ya çekme hedefimiz var" dedi.

Galatasaray Kulübü Voleybol Şubesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yüce ise, "Bu tesiste şampiyon sporcu ve takımların yetiştirilmesine devam edilecek. A takımlarımız ve altyapımız burada çalışmalarını sürdürecek" şeklinde konuştu.

Galatasaray Taçspor Tesisleri Daikin Park Voleybol Salonu’nun açılış kurdelesi Başkan Dursun Özbek, TVF Başkanı Özkan Mutlugil ve Galatasaray Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Yüce ve Ural Aküzüm tarafından kesildi.

Başkan Özbek, saha içinde Galatasaray Daikin Bayan Voleybol Takımı ve Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı ile birlikte fotoğraf çektirdi.

Daha önce maçlarını ve antrenmanlarını Burhan Felek Voleybol Salonu'nda yapan Galatasaray voleybol takımları, artık sadece Ataşehir'de bulunan Galatasaray Taçspor Tesisleri Daikin Park Voleybol Salonu’nu kullanacak.

  • z Ya Popçu Ya Boksçu
  • z Kodef cap dostluk turnuvası başladı.
  • z Ataşehir'in gururu Kayişdağı spor kulübü.
  • z Yine yeniden Çandır Spor Külübü
  • z Galatasaray Beşiktaş'ı Arena'da devirdi
  • z Gökhan Töre'ye silahlı saldırı