--A+

Hostesler Megastar Tarkan'ı görünce fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı

Yılbaşı gecesinde Kıbrıs da Elexus Hotel’de sahne alan megastar Tarkan, bir gece de toplam 1.3 milyon TL kazandı. 2.5 saat sahnede kalan Megastar, 10’ albümündeki yeni şarkılarının yanı sıra eski parçalarını da seslendirdi.

ss

Şarkıcıyı, yeni sene konserinde eşi Pınar Dilek ise yalnız bırakmadı. Sahnede 20'ye yakın şarkı seslendiren Tarkan, yılbaşı performansıyla hayranlarından tam not aldı. 

Tarkan'ın yılbaşı ücreti herkes tarafından çok konuşulurken özellikle sosyal medyada olay oldu. Hatta milli piyango Tarkan'a çıktı gibi esprili yorumlara sebep oldu. Havalimanında yoğun ilgiyle karşılaşmak istemeyen Tarkan, özel uçakla yurda döndü.

Yılbaşı gecesi Kıbrıs'ta sahne alan Tarkan, İstanbul'a dönerken uçakta hayranlarının yoğun ilgisi ile karşılaştı. Hayranlarının fotoğraf isteğini kırmayan ünlü şarkıcı, hosteslerle ve vatandaşlarla öz çekim yaptı. 

Yılbaşı gecesi Kıbrıs'ta sahneye çıkan Tarkan, önceki gün eşi Pınar Dilek ile birlikte İstanbul'a döndü. Tarkan'a yoğun ilgi gösteren hostesler ve yolcular, fotoğraf çektirmek için adeta kuyruk oluşturdu. 

Hayranlarının fotoğraf talebini geri çevirmeyen ünlü şarkıcı hepsiyle öz çekim yaptı. Daha sonra da o anlar sosyal medyada paylaşıldı.

Öte taraf yeni seneyi Kıbrıs'ta karşılayan Tarkan, 2017 senesinde çıkardığı 10 albümündeki Yolla parçası müzik listelerinin zirvesine yerleşmişti. 45 yaşındaki megastar bu şarkısında yola çıkarak Instagram hesabından yeni sene mesajı yayınlamıştı.

Tarkan mesajında şu ifadelere yer verdi: "Yollaaa 2018 yollaaaaaa.

Barış yolla, sevgi yolla, huzur yolla, sağlık yolla, mutluluk yolla, umut yolla, sabır yolla, bol kahkaha yolla, şans yolla, karanlıklara ışık yolla, hayvan ve doğa sevgisi yolla, vicdan yolla.

Aşksız kalplere aşk yollaaaa.

Yolla 2018 tüm güzellikleri yollaaaaa.

Kaynak: internethaber

ÇOK OKUNAN HABERLER

  • z Yılbaşında Eğlence ve Lezzet Ziyafeti!...
  • z Rolüm özgürlüğümü kısıtladı
  • z Survivor'dan Elenince Her Şeyi Açıkladı!
  • z Survivor'dan Elendi, Her Şeyi Anlattı...
  • z Dünya Sinamasında Türk Oyuncusu
  • z Beyaz Show Yayından Kaldırıldı