--A+

İbrahim Tatlıses sonunda neye evet dedi?

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak önceki aksam sevgilisi Levent Dörder ile Beşiktaş İf’teydi. Sevgililer, Tan Taşçı'nın konserini izledi.

ss

Dilan Çıtak, ''Evlilik planı yaptığınızı öğrendik. Tarih belli mi'' sorusuna ise şöyle cevap verdi: ''Babamdan izin alındı. Biz de hazırlıklara başladık.

İbrahim Tatlıses, Işık Çıtak'tan evlilik dışı kızı Dilan Çıtak'ı senelerce hep reddetmişti.

Daha sonra ise bir sürpriz yapıp artık kızını kabullendiğini açıklamıştı. İbo, Dilo adını taktığı kızından 3 ricada bulundu:

1- Sahne kıyafetlerinde aşırıya kaçma

2-Yaz sezonunda bikini ile görüntülenme

3- Özel hayatını dikkatli yaşa

İbrahim Tatlıses, seneler sonra kızı Dilan Çıtak'ı kabul etse bile mahkeme, Dilan'a "Nüfusuna kayıtlı olduğu babanın soyundan çıkman gerekiyor." diyerek onay vermemişti. 

İbrahim Tatlıses'in reddetmiş olduğu senelerde Dilan'a merhum Cem Çıtak babalık yapmıştı. Dilan Çıtak ''Hasta olduğumda Cem babam sabaha kadar hiç uyumazdı.

Dilan Çıtak daha evvel, "Beni bu yaşıma kadar getiren babamın soyadını taşımaktan asla gocunmadım. Fakat Tatlıses, ismini taşımak onun nimetlerinden faydalanmak isterim. 

Tatlıses soyadını taşımak onur verici ve gurur verici bir olay. Çocukları olarak o soyadın saygınlığını taşımak isterim.

Kaynak: internethaber

ÇOK OKUNAN HABERLER

  • z Yılbaşında Eğlence ve Lezzet Ziyafeti!...
  • z Rolüm özgürlüğümü kısıtladı
  • z Survivor'dan Elenince Her Şeyi Açıkladı!
  • z Survivor'dan Elendi, Her Şeyi Anlattı...
  • z Dünya Sinamasında Türk Oyuncusu
  • z Beyaz Show Yayından Kaldırıldı