--A+

Önceliğimiz Sultanbeyli’de yaşayan kardeşlerimiz

Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, il, ilçe, belde ve köy dernekleri başkanlarıyla buluşma gerçekleşti.

ss

Sultanbeyli Belediyesi Büyük Salon’da yapılan toplantıda Başkan Hüseyin Keskin sözlerine dernek başkanlarına katılımlarından dolayı teşekkür ederek başladı. 

Konuşmasına devam eden Keskin, “Sultanbeyli’de yaşıyoruz, Sultanbeyli’nin hep birlikte daha çok gelişmesini, kalkınmasını arzuluyoruz. Sultanbeyli’nin son sekiz senede almış olduğu yola bakacak olursak bunda kuşkusuz büyük paylarınız var. 

Bundan sonra da ilçemizin geleceği için ortaya koymuş olduğunuz bu birlik ve beraberlik ruhunun artarak devam etmesi hepimiz için önemli. 

Sultanbeyli ne kadar gelişirse gelişsin bunu beraber sağlayacağız, ilçemizi hep birlikte geleceğe taşıyacağız.

Sultanbeyli’nin Sultanbeylililerle geliştiğini söyleyen Başkan Keskin, “Sultanbeyli artık hayata döktüğümüz projelerle gündeme geliyor, adını gerek İstanbul’da gerekse de Türkiye genelinde duyurmayı başarıyor.

Son sekiz senede Sultanbeyli’nin büyük aşama kaydettiğini söyleyen Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin ilçeye yapılan yatırımları anlattı. 

Mülkiyet sorunun bu dönem içerisinde tamamlanacağını söyleyerek, “Mülkiyet probleminin çözüm aşamasında elinde hisse bulundurup da kazançlı çıkarım düşüncesinde olanlar varsa onlar bilsinler ki biz Sultanbeyli’de yaşayan kardeşlerimizin haklarını önceleyeceğiz.

Bazı derneklerimizin böyle bir tavır içine girmelerini hiç doğru bulmuyoruz

Dernek başkanlarına hitap etmeye devam eden Başkan Keskin, Son zamanlarda ilçemizdeki bazı derneklerin üyelerine mesaj atarak nüfus sayımında artış sağlamak için adres kayıtlarının memleketlerine taşınması için ücretsiz otobüs kaldırdığını duyuyoruz, şahit oluyoruz. Açıkçası böyle bir yaklaşımdan ötürü de büyük üzüntü duyuyoruz. 

İlçemizde yaşayan vatandaşlarımızın büyük çoğunluğunun bu tutuma rağbet etmediğini bilsek de bazı derneklerimizin böyle bir tavır içine girmelerini doğru bulmuyoruz. 

Bu durum ilçemize yapılacak olan yatırımları ekonomik anlamda olumsuz etkilemekte.” diyerek sözlerini tamamladı.

Muhtarlar Dernek Başkanı Orhan Bahadır, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’e teşekkür ederek hediye takdiminde bulundu.

ÇOK OKUNAN HABERLER

  • z Beratcan”ın Katili Tanıdık Çıktı
  • z ÖSYM”den YGS Açıklaması: "Müsterih Olun"
  • z Ataşehir CHP Meclis üyeleri ön Seçim sonuçları..
  • z YGS'de Yanlış Soru Skandalı Büyüyor
  • z Ayağı yere basan projeler.
  • z Kayıp Beratcan'ın Cesedi Bulundu