--A+

Ordulu meclis üyesi Aday Adaylarını Merdan Özer beyden başlayarak sırasıyla sizlere taktım edeceğiz.

ilk ziyaretimiz Merdan Özer bey mütevazi kişiliğiyle ve donanımlı olmasıyla dikkat çekiyor. hemşerileri arasında sevilen bir isim.popüler davranışlardan özenle kaçınıyor,insanına ve partisine en iyi şekilde hizmet etmenin gayreti içerisinde. Ataşehir belediyesi emin ellerde devem ediyor vede etmeli diyor..

ss

Merdan özer bey Mesudiye aruhmusa köyü dogumlu lise eğitimine kadar mesudiyede kaldı.Almanya ya göç verdiğimiz yıllarda ailesi dortmunt’a yerleşir.Merdan bey dortmut  ünüverste sinde mimarlık bölümünde eğitimini tamamlar.

Eğitim hayatını Almanya da tamamlayan Merdan bey Türkiyeye dönerek mesleğini icra ederek inşat alanında kendisine yer bulur.uzun yıllar inşat yapar.Bu dönemlerde STK örgütlerinde görev almaya başlar.1990 yılanında Karadeniz vakfının kuruculuğunu üstlenir.Yine o yıllarda Arıhmusa köyü yardımlaşma dayanışma köy derneği kurucular kurulu başkanıyım.Çekme köy derneği kurucular kurulu üyeciyi.

1969 yılı itibarıyla küçük bakkal köy’de ikamet etmekte.Bölgesinin kalkınmasında faaliyetler içerisinde yer aldı.Çekme köy belediyesi meclis üyesi adayı oldu partisinin secimi çok az oy farkıyla kaybetmesiyle siyasete Kendi bölgesinden çalışmaya başlar ve Ataşehir ilçesinin  kurulmasıyla yaşadığı kentte siyaset yapmaya karar verir.

Hep Destek Tam Destek

Ataşehir’deki köy derneklerinin destekleriyle Ataşehir Belediyesi Meclis üyesi Aday Adaylığına münacatını yaparak hem partisine hemde hemşerilerime hizmet etmek gayretiyle çalışmalarını devam ettirmektedir.Ataşehirde bir potansiyeli olduğunu söyleyen Mardan bey CHP ve mevcut belediye başkanımız Battal İlgezdi’ye desteklerinin tam olduğunu ve bir nebzede olsa Başkanımıza destek sağlamak,ataşehir’imizi bu güvenilir ellerde devam etmesini sağlamayı kendime ve ordulu hemşerilerimize görev olarak görüyorum der.

Ata şehirde ordulu hemşerilerimizi bir çatıda toparlama gayreti içerisindeyiz.üyelik bazında çalışmalarımız devam etmekte.Layık görürlerse hedefimiz Battal İlgezdinin ekibi içerisinde vatandaşımıza ve hemşerilerimize hizmet etmek olacaktır.4 farklı hemşerimiz aday adayı inanıyorum ki görev alacak arkadaşlarımız görevlerini en iyi şekilde yerine getirecektir.çoğul demokrasi gereği budur.Cumhuriyet Halk Parti’sinin bu seçimde çok güçlenerek gücüne güç katacağının bilincindeyim.

Destek bulma anlamında hemşeri derneklerini bir araya getirerek toplantılar yapacağız.çok yakın zamanda ise 2 bin kişilik bir toplantı tertipleyerek hem partimize hemde belediye başkanımıza desteğimizi o toplantıda resmen beyan edeceğiz dedi.

Merdan Özet beyefendinin en dikkat çeken özelliği şöyle:

duruşuyla, sakin ve popilerist bir yol izlemek yerine derinden çalışmalarını yürüttüğünü gözlemledik.Hemşerileri arasında sevilen ve saygınlık kazanmış bir isim.Köy dernek başkanı ve üyelerinin desteklerini arkasına almış gözüküyor.

  • z Ataşehir'in Kaderini Değiştirdi!
  • z Ufuk Bulut'tan Ataşehir Gerçeği...
  • z Battal İlgezdi milli takımını kurdu..
  • z Ayağı yere basan projeler.
  • z İMAR İSKAN BLOKLARI "ÇÖZÜMZÜZLÜĞÜN YENİ ADI"
  • z SADİ ÖZATA "Ben Ataşehir”in neferiyim"