--A+

Sandıklardan ilginç görüntüler

2014 Yerel Seçimleri'nde oy kullanma işlemleri İstanbul'da saat 08.00 itibarıyla başladı. Seçimlerde engelli vatandaşlar da yakınlarının yardımı ile oy verdi.

ss

Konya'da vatandaşlar oy kullanmaya başladı. Halkapınar ilçesi Yayıklı köyünde yaşayan 37 yıl önce geçirdiği rahatsızlık sonucu iki bacağı kesilen Mehmet Helvacı (62) ellerinin yardımıyla hareket edebiliyor. Helvacı, oyunu kullanmanın mutluluğunu yaşadı.

Malatya'da engelli Selda İnce, eşinin yardımıyla oy kullanabildi.

Türkiye, 5 yıl boyunca görev yapacak yerel yöneticileri seçmek için bugün sandığa gidiyor. Kentte etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle vatandaşlar oy kullanacakları okullara gitmekte güçlük çekti.

Osmanlı Padişahı 2. Abdülhamit'in Doğu Anadolu'da Ermenistan devletinin kuruluşunu engellemek için kurduğu bir Osmanlı birliği olan Hamidiye Alayı'nda görev yapan ve 130 yaşında olduğunu bildirilen Mehmet Esen, Siirt'in Eruh ilçesinde sandık başına gitti.

2014 Yerel Seçimleri'nde oy kullanma işlemleri İzmir'de saat 08.00 itibarıyla başladı. Bir vatandaş oy kullanma işlemini çocuğuyla birlikte yaptı.

Türkiye, 5 yıl boyunca görev yapacak yerel yöneticileri seçmek için sandığa gidiyor. İstanbul'da vatandaşlar oy kullanmaya başladı.

2014 Yerel Seçimleri oy kullanma işlemleri Erzincan'ın Üzümlü ilçesinde saat 07.00 itibarıyla başladı.

Bayburt'ta sandık başına giden seçmenler 2014 yerel seçimleri için oy verme işlemine başladı.

Van'ın Edremit ilçesine bağlı 38 seçmenin bulundugu Köklü köyünde oy verme işlemi tamamlandı. Oy verme işleminin saat 09.00 itibarıyla tamamlandığı köyde, sandık görevlileri saat 16.00'ya kadar sandığın açılmasını bekleyecek.

Edirneli bir tatlıcı, 2014 yerel seçimleri dolayısıyla oy kullanılan okullarda "deva-i misk helvası" dağıttı.

2014 Yerel Seçimleri oy kullanma işlemleri İstanbul'da saat 08.00 itibarıyla başladı.Yaşlıların oy kullanmasına aileleri ve sandık görevlileri yardımcı oldu.

Malatya'da engelli Selda İnce, eşinin yardımıyla oy kullanabild

2014 Yerel Seçimleri oy kullanma işlemleri Hatay'da saat 08.00 itibarıyla başladı. Hatay'ın Yayladağı ilçesinde vatandaşlar, oy kullanacakları okullara giderek oylarını kullandı.

Türkiye, 5 yıl boyunca görev yapacak yerel yöneticileri seçmek için bugün sandığa gidiyor. Seçimler dolayısıyla oy verme işlemleri Şanlıurfa ve ilçelerinde başladı. Siverek'te yürüme güçlüğü çeken bir kişi yaşlı oyunu kullandıktan sonra yakınları tarafından taşınarak araca götürüldü.

 

Türkiye, 5 yıl boyunca görev yapacak yerel yöneticileri seçmek için bugün sandığa gidiyor. Seçimler dolayısıyla oy verme işlemleri Şanlıurfa'da başladı.

Bitlis'te 2014 yerel seçimleri için oy kullanma işlemi Bitlis'te saat 07.00'de başladı. Yoğun kar yağışına rağmen vatandaşlar, sabahın erken saatlerinden itibaren oy kullanmak için sandık başına gitti. Oyunu kullanmakta sıkıntı yaşayan yaşlılara, sandık görevlileri yardımcı oldu.

 

  • z Ataşehir'in Kaderini Değiştirdi!
  • z Ufuk Bulut'tan Ataşehir Gerçeği...
  • z Battal İlgezdi milli takımını kurdu..
  • z Ayağı yere basan projeler.
  • z İMAR İSKAN BLOKLARI "ÇÖZÜMZÜZLÜĞÜN YENİ ADI"
  • z SADİ ÖZATA "Ben Ataşehir”in neferiyim"