--A+

Survivor 2018’e bomba isimler

Survivor 2018 için geri sayım başladı. Yayınlanan diğer tüm sezonlarından daha heyecanlı bir sezon bizleri bekliyor Survivor 2018 için Acun Ilıcalı, bombaları birer birer patlatıyor. 

ss

Bazen katılacak isimleri kendisi açıklıyor bazen de yarışamacıları kendileri Survivor 2018'e katılacaklarını açıklıyor. Bu durum Survivor 2018 için beklenti seviyesini kat be kat giderek arttırıyor. 

Son günlerde ise iki yeni isim için daha Survivor'a katılacağı iddiası ortaya atıldı.  

Survivor yarışması bu sene sezonun ne zaman başlayacağı izleyenler tarafından merak ediliyor. 

Yarışma hakkında aranan bir diğer konu da Survivor 2018 kadrosunda yer alacak isimler. Acun Ilıcalı yarışmanın başlayacağı tarihi açıklarken, katılacak yarışmacıların büyük bir kısmı da belli oldu. 

Survivor 2018'e bu sene Murat Ceylan, Cumali Akgül, Ümit Karan, Hakan Hatipoğlu, Nihat Doğan, Adem Kılıççı, Hilmicem İntepe, Merve Aydın, Sema Aydemir, Nagihan Karadere ve Turabi Çamkıran'ın katılacağı kesinleşmişti. 

Acun Ilıcalı şimdi de ada ekibine yeni katılacak bir ismi daha açıkladı. Bu isim daha evvel katılacağı iddia edilen isimlerden biri. 

Peki Survivor 2018 kadrosunu katılacak o sürpriz isim kim? 

Son günlende iki ismin Survivor'a katılacağı konuşuluyor.

2016 Survivor'un unutulmaz yarışmacılarından olan ve adaya 108. günde veda eden Gizem Kerimoğlu'nun Survivor All Star kadrosunda olacağı konuşuluyor. fakat bu iddialar henüz doğrulanmadı.

Survivor 2018 kadrosu için ismi geçen bir diğer kişi ise Elif Güngör. Fitness eğitmenliği yapan Güngör'ün Survivor ile ilgili bütün sosyal medya hesaplarını takip ediyor olması iddiaları güçlendiriyor. 

Fakat Elif Güngör'ün de seçmeleri devam eden Survivor 2018 kadrosunda olacağına dair bir açıklama yok. 

Kaynak: internethaber

ÇOK OKUNAN HABERLER

  • z Yılbaşında Eğlence ve Lezzet Ziyafeti!...
  • z Rolüm özgürlüğümü kısıtladı
  • z Survivor'dan Elenince Her Şeyi Açıkladı!
  • z Survivor'dan Elendi, Her Şeyi Anlattı...
  • z Dünya Sinamasında Türk Oyuncusu
  • z Beyaz Show Yayından Kaldırıldı