Placeholder image

Ufuk BULUT

ufukbulut34@gmail.com

Yazarın Tüm Yazıları

Köleoğlu Vadinin umudu...

Geçyiğimiz hafta Ertuğrul Köleoğlu sen neyin peşindesin diyerek yazdığım köşe yazısını bir çok okuyucum algılayamamış.
Haberin içeriğinde Köleoğlunun çalışkanlığını ve yardım severliğini anlatmak için ters köşe bir haber yaparak Vadi insanlarının yapılan iyilikleri asla unutmayacağını anlatmış ve o bölge dernek başkanlarına göndermede bulunarak sorgulamıştım.


Ertuğrul Köleoğlu kendi hemşehrileri dışındada bir başka kasaba insanlarına yardım ederek düğünlerine,cenazelerine katkı sağlaması dikkatimi çekmiş ve Köleoğlunun bu çalışmalarını taktir etmiştim.
Köleoğlu Ataşehir ordulular dernek başkanlığını yürütürken Ordunun iki ilçesine Beşiktaş belediyesinden araç yardımı verilmesini sağlamış ilçe belediyelerine destek vererek Gerçekte STK Başkanlığı nasıl yapılır bunu göstermiştir.


Bir gün bakıyorum  sivasta,Bir bakıyorum Orduda,bir bakıyorum Kastamonuda ziyaretlerde bulunarak elinden geldiğince destek oluyor.İşte bir önceki haberde köleoğlu sen neyin peşindesin demiştim.Sanki bir partinin genel başkanlığına hazırlık yaparcasına heryerde olmaya çalışıyor olması gözlerden kaçmıyor.


Ertuğrul Köleoğlu Vadi bölgesinin umudu olmuş ve gönülleri kazanmış bir dernek başkanıdır.Kendisinin çalışmalarını mercek altına aldığımızda gördükki halkın kendisine yakın hissettiği bir isim olması sebebiyle Ataşehir belediyesinden daha aktif bir rol alması gerektiğini farkederler..