Placeholder image

Ufuk BULUT

ufukbulut34@gmail.com

Yazarın Tüm Yazıları

NEYİN HAVASI BU ÇANKIRILI MEHMET !

Bak Çankırılı Mehmet efendi...

Daha düne kadar, Çankırılar Derneği'nin tanıtımını yapmam için kolumdan ayrılmazdın. Bir çok konuda  haber yaparak seni Ataşehir'de tanıttım.

Ataşehir'de gazeteci arkadaşlarımla seni tanıştıran ve haberlerini yaptıran, daha düne kadar CHP'li Ataşehir Belediyesi ile diyaloğunu da kuran benim.

Bir ay öncesini hatırla, Ataşehir'de benim sayemde kurduğun çadırı sadece CHP'liler ziyaret etmedi mi?

Diyorsun ki; ' beni destekleyen 1500 kişi ile gece yaptım' insanda biraz utanma olur, yemeği düzenleyen 'adı bende' kişinin organize ettiği o geceye İsatanbul'un her semtinden otobüslerle insanlar taşınmadı mı?

CHP'li Ataşehir Belediyesi'nin sağladığı imkanlarla tüm Çankırılar Derneğini ayakta tutan Mehmet Bağcı, ne değiştide birden bire Ak Parti’ye yaranmaya mı  çalışıyorsun?

Şahsına ve Tüm Çankırılar Derneği'ne bunca emeği olan şahsımı kapı önüne oturtup, hiç tanımadığın gazetecilere özel masa ayırıyorsun. Bu davranışlarından dolayı özür dileyeceğin yerde, utanmadan birde tavır takınıyorsun.

aşşağıda yazacağım, Atasözü tam size uygun.

' Kırkyıl sırtında taşırsın, bir gün bırakırsın senden kötüsü olmaz'...

Merhum Vahap Yartaş, Allah rahmet eylesin, bir gün Pendik'te iftar yemeği düzenlemişti. O geceye katılan basın mensuplarına yer kalmadığını görünce gazetecileri alarak başka bir restauranta götürmüştü.

Okurlarım bilmez, merhum Vahap Yartaş Çankırılılar Federasyon Başkanıydı. Diğer Çankırılı ise, Ataşehir'de Çankırılılar adına düzenlediği etkinlikler ve yaren geceleri ile buluşturan Ertuğrul Baysal'dı.

Senin o gece kapının önüne oturttuğun Ufuk Bulut bu kişilerin insanlığından dolayı size sempati duyuyordu.

Kendi köylün olan gazeteci Recep Kenan'ın neden senin başında bulunduğun tüm Çankırılılar Derneği'ne  neden destek vermediğini şimdi daha iyi anlıyorum..