Placeholder image

Ufuk BULUT

ufukbulut34@gmail.com

Yazarın Tüm Yazıları

Yolsuzluk yok. Yolluk var..Syın Başbakanım'¦

Günlerdir takip ediyorum yolsuzluk yâda siyasi mühendislik yapılıyor vs vs. Her tarafın söylemlerini tek tek analiz ederek inceliedim. Sonuç yolsuzluk yok yolluk var.

Dünya Türkiye’nin büyümesini, istikrarını istemiyor anladık. Bir kısım ülkeler bankamızın güçlenmesindense rahatsız bunu’da anladık. İsrail, Amerika gibi Ülkeler İran’ın güçlenmesini istemiyor bunu’da anladık. Komşu ülkelerimiz enerjilerini Türkiye üzerinden Avrupa ya pazarlama isteği içerisinde bu durumdan fayda sağlayacak pozisyondayız ve bundan en iyi şekilde değerlendirmemiz gerekiyor bunu’da iyi biliyoruz.

Önümüzü kesmek isteyen Türk düşmanı Ülkeleride tahmin ediyoruz. Tüm bu durumları çarpıp toplayıp çıkardıktan sonra kafamda ur oluşturmaya başlayan konu içişleri bakanının olğunun evinde bulunan paralar ve para sayma makinesi.

Aslında para sayma makinesini dileyen herkes satın alabiliyor bunu’da çıkartalım geriye kalan paralar ve ses kayıtları kalıyor. İçişleri bakanı açıklama yaptı. Konuşmalarımın arasına montaj yapılmış olarak yorumladı.Tamam bakanım buna’da inandık. Ayakkabı kutuları içerisinde bulunan para görüntülerini yine Amarikada bir uyuşturucu baskını sırasında çekilen görüntüler montajlanarak medyaya servis yapılmış Banu’da anladık.

Kafamda ur oluşuyor.

Anlamadığım dış mihrakların yapabilecekleri konusunda en dikkatli ve uyanık olması gerekenlerin başında hükümet ve mit gelmez’mi?

11 yıldır iktidarsınız bu tarz yapılan saldırılara kendinizi hazırlayamadınız mı?  

Böyle durumlara aşılı olduğunuzu söylüyordunuz aşı tutmadı mı?

Yoksa İçeride amirle memurla uğraşırken dışarıdaki düşmanlarla uğraşacak zanamınızmı kalmadı?

4 bakanı oğlunudan 3’ünü çıkartalım geriye kalan iseİçişleri bakanının oğlu.O odadaki görüntüler demi montaj Sayın Başbakanım..