--A+

Yeni Başkan Abdullah Der..

Ataşehir Belediye Spor Kulübü”nün 3.Olağanüstü Genel Kurulu yapıldı. Ataşehir Biriç Kulübü salonunda geçekleşen Genel kurulda Başkanlığa Abdullah Der seçildi.

ss

Ataşehir Belediye Spor Kulübü’nün 3. Olağanüstü Genel Kurulu’nda başkanlığa Abdullah Der seçildi.
Abdullah Der başkanlığındaki Ataşehir Belediye Spor Kulübü Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Kenan Demir (Başkan Yardımcısı), Selahattin Kaya (Mali ve İdari İşler), Murat Ülkü (Futbol Şube Sorumlusu), Kemal Yılmaz (Tesisler Sorumlusu), Selahattin Yılmaz (Basın-Yayın-Tanıtım) ve Ekrem Köse (Sekreter)


Genel Kurulda Denetleme Kurul ise Yusuf Yıldırım, Fevzi Ağaçdalı ve Atakan Bayır’dan oluştu.
Ataşehir Belediye Spor Kulübü Başkanlığı’na seçilen Abdullah Der basına yaptığı açıklamada kulübe bugüne kadar emek veren bütün yöneticilere teşekkür ederek “Yeni yönetimi kutluyorum. Yeni yönetim olarak arkadaşlarımızla birlikte Kız Futbol Takımımıza yeni şampiyonluluklar yaşatacağız. Yönetime seçilen arkadaşlarımızla birlikte kulübümüz için yararlı çalışmalar yapacağımıza inanıyoruz. Yönetim kuruluyla oturup görüşerek, gerekli transferleri de yapacağız. Ataşehir halkının da desteğiyle başarılar kazanacağımıza inanıyoruz. Geçtiğimiz yıllarda kazandığı başarılarla hepimizin gururu olan takımımızı yeniden başarı dolu günlere götüreceğiz” dedi.

 

ÇOK OKUNAN HABERLER

  • z Ya Popçu Ya Boksçu
  • z Kodef cap dostluk turnuvası başladı.
  • z Ataşehir'in gururu Kayişdağı spor kulübü.
  • z Yine yeniden Çandır Spor Külübü
  • z Galatasaray Beşiktaş'ı Arena'da devirdi
  • z Gökhan Töre'ye silahlı saldırı