--A+

Mavi Boncuk Suşehri derneğinde..

Suşehrililer Sadi Özata'nın etrafında kenetlendi.

ss

Suşehri derneğinin silence İstanbul Otel'de düzenlediği 24.yıl yemeği yoğun ilgi gördü. Gecenin solist’i Emel Sayın ise unutulmaz şarkıları ile Sivaslıları mest etti. Gecede sahneye çıkan bir başka isimde Suşehri'li Kırık Tarak bayan kuaförü Ali oldu. Kırık tarak Ali Emel sayın ile yeni çıkardığı albümünden bir türkü söyledi.

Gecenin düzenlenmesine büyük destek veren Ataşehir belediye başkanı Battail İlgezdi bir konuşma yaptı. Konuşmasına Sayın vadinin kıymetli insanları benim eşimde Koyulhisar’lı haliyle hemşeriyiz Bu dönemde içinizden çok değerli isimlerle birlikte çalışıp bu kenti beraber yöneteceğimiz isimler var aramızda. Bunları yanıma almak istiyorum diyerek konuşmasını sürdüren İlgezdi isimleri bizzat okuyarak sahneye Sadi Özata, Sedat Güven, Adnan Yılmaz, Kenan Demir tüm Sivas meclis üyelerini yanına alarak konuşmasına şöyle devam etti.

Değerli hemşerilerim sizi temsilen bu arkadaşlarımız bizim yanımızda yer aldılar sizleri temsil ’en yanımızdalar her zaman sizlerle belediye arasında köprü vazifesi görevini üstlenecekler ve sizlere en iyi hizmetleri vereceğimizden şüpheniz olmasın. Bizim içimizde din, dil, ırk, mezhep gözetmeksizin herkese aynı mesafede hizmet etme aşkı var. Türbanlıda bizim, türbansızda bizim. Benim annemim başı kapalı. Namazında niyazında bir kadın inanç Allah’la onun arasındadır dedi.

Sadi Özata’ya Cumhuriyet Halk Partisi ailesine katılmasından dolayı teşekkür ediyorum diyen Battal İlgezdi Ünlü ses sanatçısı Emel Sayın’a ise bir demet çiçek vererek teşekkür eden İlgezdi sanatçının seslendirdiği şarkılara eşi Gamze Hanım ve salonda bulunan davetlilerle birlikte eşlik ettiler.

ufuk Bulut

  • z Taptığım Babamla Şimdi İki Yabancıyız
  • z İngilizce en iyi nasıl öğrenilir?
  • z Küçük Elif'in Büyük Başarısı
  • z dansçılar Ataşehir'de.
  • z Bosna'dan İstanbul'a "Yenge Geliyor"
  • z Rolüm özgürlüğümü kısıtladı