--A+

Talat Terim son yolculuğuna uğurlandı

Fatih Terim'in babası Talat Terim son yolculuğuna uğurlandı. Dostları acı gününde Fatih Terimi yalnız bırakmadı.

ss

Bir süredir genel durum bozukluğu nedeniyle tedavi gördüğü Acıbadem Adana Hastanesi'nde dün hayatını kaybeden Talat Terim'in cenazesi, oğlu Fatih Terim ve yakınları tarafından morgdan alındı. Terim'in cenazesi merkez Seyhan ilçesi Kurtuluş Mahallesi'ndeki evinin önüne getirildi. Burada helallik alınıp, dua edildikten sonra, cenaze Adana Asri Mezarlığı'na getirildi.

 

Fatih Terim ve ailesi Adana Asri Mezarlığı’nda cenazeye katılanların taziye dileklerini kabul etti. 

 

TFF Başkanı Demirören de cenazeye katıldı

Adana Asri Mezarlık Camii'ndeki cenaze törenine Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İçişleri ve Adalet eski Bakanı Mehmet Ağar, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Demirören Medya Grubu CEO'su ve Vatangazetesi İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, TFF Başkan Vekili Ali Dürüst, Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, eski başkan , Dursun Özbek Medipol  Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, eski milli futbolcu ve yorumcu Rıdvan Dilmen ve teknik direktör Tolunay Kafkas da yer aldı.

Çok sayıda kişi çelenk gönderdi

Terim'in cenazesine çok sayıda kişi çelenk gönderdi. Çelenk gönderenler arasında, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, F.Bahçe Başkanı Ali Koç, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, sanatçı İbrahim Tatlıses, teknik direktörler Mustafa Denizli ve Bülent Uygun da bulundu.

amzaoğlu: Talat amcaya ne mutlu ki böyle bir evlat yetiştirdi

Cenaze törenine katılan teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, "Talat amcaya ne mutlu ki böyle bir evlat yetiştirdi. Allah gani gani rahmet eylesin" açıklamasını yaptı.


 

  • z İsmail Levent
  • z Abdullah Der
  • z Mehmet ALi SÜREN Beyaz TV Hayatta Herşey Var Programının Konuğu Bölüm 11.08.2015 Bölüm-1
  • z Gamze Akkuş İlgezdi'den
  • z Ataşehir İmar İskan dernek kongre toplantısı..
  • z Tasarılmarıyla Göz Kamaştıran Arabalar..