Arda ve Sinem“in Aralık ayı takıntısı

26 Aralık“ta Çırağan Sarayı“nda evlenecek Sinem Kobal ve Arda Turan“ın ilişkisinde, Aralık ayının önemli bir yeri var.

Arda ve Sinem'in Aralık ayı takıntısı
Eklenme Tarihi: 2013-09-23 18:12:28

 Geçen yıl nişanlanan ve evlilik yolunda ilk adımlarını atan Sinem Kobal ile Arda Turan, bu yaz nikah masasına oturacaktı. Düğünü iptal eden ünlü çiftin yaz boyunca bir araya gelmemesi, “ayrıldılar“ söylentilerine neden olmuştu. İkili; geçtiğimiz günlerde İspanya“da yeniden bir araya gelip aşk tazeledi.

İLİŞKİLERİNİN DÖNÜM NOKTALARI HEP ARALIK AYINA DENK GELİYOR

Kobal-Turan çifti, ayrıca 26 Aralık“ta Çırağan Sarayı“nda yapılacak bir törenle evlenme kararı aldı. Üç yıldır birlikte olan ünlü çiftin ilişkisinde ilginç bir detay dikkat çekiyor; ilişkilerinin dönüm noktaları hep Aralık ayına denk geliyor. İşte Kobal-Turan ikilisinin hayatındaki önemli dönüm noktaları:

AİLEDEN ONAY

2009 yılının Aralık ayının başında evlenme kararı aldıkları ortaya çıkan çift, bu süreçte ailelerini de tanıştırıp onların onayını almıştı.

Çift, bu önemli kararı aldıktan sonra 24 Aralık 2009“da Maldivler“de baş başa tatile çıkmıştı. Bu romantik tatilde evlilik hazırlıklarına başlamaya karar vermişlerdi. Ancak işlerinin yoğunluğu sebebiyle bu kararı ertelemişlerdi.

2012“DE NİŞAN

Sinem Kobal; Arda Turan“ın iki yıl önce Atletico Madrid takımına transfer olupİspanya“ya yerleşmesinin ardından, yaz aylarında sık sık sevgilisini ziyarete gitti. Kobal, rol aldığı dizi bitince, Aralık ayında sevgilisinin yanına yerleşmeye karar verdiğini açıklamıştı.

Ünlü çift, beraberliklerinin en önemli adımını da 2012“nin Aralık ayında attı. Sinem Kobal ve Arda Turan, 24 Aralık 2012“de nişanlandı.

İkili evlilik için de tercihlerini yine bu aydan yana kullandı. Kobal ve Turan, 26 Aralık“ta Çırağan Sarayı“nda dünya evine girmeye hazırlanıyor.

-HaberMagazin

Son Haberler