"Battal İlgezdi, Ataşehir Belediye Meclisi“nde İmar Sorunlarına Çözüm Çağrısı Yaptı"

Haber:Ufuk BULUT

Eklenme Tarihi: 2023-11-15 20:34:03

Geçtiğimiz gün, Ataşehir Belediye Meclisi“nde gerçekleşen olağanüstü oturumda, mahallelerin imar durumu konusu ele alındı. Mustafa Kemal Mahallesi ve Aşık Veysel Mahallesi“nin kanaat önderleri ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşen toplantıda, dikkat çekici bir konuşma Battal İlgezdi tarafından yapıldı.

İlgezdi, kürsüye çıkarak, Ak Parti grubuna hitap ederek, "Bu şehri 20 yıldır siz yönetiyorsunuz, eğer imar geçmiyorsa, bu sizin yüzünüzdendir" dedi. İlgezdi, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi“nde çoğunluğun Ak Parti“de olduğunu hatırlatarak, "Hadi, sizde çok istiyorsanız o “evet“ deyin, mahallenin sorunlarını birlikte çözelim" şeklinde çağrıda bulundu.

Battal İlgezdi, konuşmasında, mülkiyet üzerine asla siyaset yapmayacağını vurgulayarak, Ataşehir“in imar sorunlarına çözüm bulunması gerektiğini belirtti. Meclis toplantısına katılan mahalle sakinleri de İlgezdi“nin çağrısına destek vererek, mahallelerinin yaşadığı sorunların çözülmesi için birlikte hareket etme çağrısında bulundu.

Ataşehir Belediye Meclisi toplantısı, mahallelerin imar durumunu ele alarak, birlik ve işbirliği mesajlarıyla sona erdi. Mahalle sakinleri ve kanaat önderleri, çözüm odaklı bir yaklaşımla sorunların çözülmesi için bir araya gelmenin önemini vurgulayarak, gelecek adına umutlu bir atmosfer oluşturdu.

Son Haberler