Battal İlgezdi milli takımını kurdu..

Ataşehir belediye başkan adayı Battal İlgezdi önümüzdeki seçim sürecine oldukça bilimsel hazırlanıyor.Meclis üyelerini bizzat her yönleriyle inceleyip yeni dönemde Ataşehirlilere en faydalı çalışmalarda bulunacak isimleri bir araya getiren Battal İlg

Battal İlgezdi milli takımını kurdu..
Eklenme Tarihi: 2014-02-28 17:38:14

Meclis üyeleri sizlerle belediye arasında köprü olacak..

Ekibime çok güveniyorum arkadaşlarım sivil toplum örgütleri içerisinde görevler almış insanlardır.Millitakımı kurduk.Her şehirden ve hemen hemen her meslek dalında iş yapan Meclis üyesi adaylarımız Ataşehirde yaşayan vatandaşlarımızın belediyedeki temsilcileridir. Aslında Ataşehirin milletin vekilleri diyebilirim. Sizlerin sorunlarını, Kentimizin sorunlarını bizlere ulaştırarak çözüm noktasında Vatandaşla belediye arasında köprü görevi üstlenmelerini sağlayacağız.

Spor kulüpleri kentimiz için çok önemli.

Ataşehir spor kulüpleri birlik başkanı Ekrem Köse yine bu ekibimizin içerisinde bulunmaktadır. Bugün amatör spor kulüp yöneticileriyle Meclis üyesi adayı arkadaşlarımızı bir araya getirdik. Nedenini şöyle izah edeyim. Ataşehirde bulunan spor kulübü yönetici arkadaşlarımız çok başarılı işlere imza atıyorlar Kulüplerimize her zaman destek verdik şimdide vermeye devam edeceğiz. Bizlerde Ataşehir belediyesi olarak bu yeni dönemde daha başarılı işler yapmak için Ataşehir“de beş yıl hizmet etmek için milli takımı kurduk. Ataşehirde fark yaratan bir belediye olduğumuzu geçtiğimiz beş yılda tüm zorluklara rağmen sizlere gösterdik.

Mustafa Sarığül İstanbul belediye başkanı olduğunda Ataşehirin sorunları bitecek..

Cumhuriyet Halk Partisi Ataşehir belediye başkan adayı Battal İlgezdi Meclis üyesi aday adayları ve adaylarına hitaben bir konuşmasına şöyle devam etti. Beş yıl önce İlçe yeni kurulduğunda arkadaşlarımızla çok çalışarak seçimleri kazandık. Şimdi daha fazla şanslıyız çünkü büyük şehir belediye başkan adayı sayın Mustafa Sarıgül farkı mutlaka sandığa yansıyacak ve Ataşehir“de İmar sorununu tamamen ortadan kaldıracağız.

Belediye başkanlığı gelir geçer. Esas olan partimizdir.

Ben bu Partinin gençlik kollarından yetişen birisiyim. Değerli arkadaşlar küskünlüğe dargınlığa gerek yok şimdi seçim kazanma dönemi öncelikle kişiler değil Parti önemli. Bizim varlığımız Cumhuriyet Halk Partisidir. İlçe başkanlıkları gelir geçer, belediye başkanlıkları gelir geçer esas olan Partimizdir.

Yalancı Kadir Topbaş.

Değerli yol arkadaşlarım rehavete kapılmadan çalışmalarımıza başlamalıyız. Tüm zorluklara rağmen Sıfırdan bir kent kurduk İmar konusunda vatandaşlarımızın isteklerini yerine getiremedik. Sebebi ise Büyükşehir belediyesi sürekli olarak bizleri oyaladı Kadir topbaş verdiği sözleri yerine getirmedi bizlere planları hazırlatıp sonra bir daha bizlerle görüşmedi Görüşmelerden kaçtı. Bu kadar ikiyüzlülük olunmaz ki. Bizler belediye mazbatasını aldığımızda oturacak bir yerimiz dahi yoktu.

Amatör ruhumuzla çok başarılı işlere imza attık.

. Kadro kurmak istedim hep sorun çıkardılar. Bana dediler ki böyle bir amatör kadroyla neyapabilirsinizki. İşte bu arkadaşlar harikalar yarattı ve belediyeyi bu günlere getirdiler. Huzurunuzda hepsine teşekkür ediyorum amatör ruhumuzla akıllı işler yaptık ve bu yeni dönemde eksiklerimizi gidererek yeni ekibimle yukarıda dediğim gibi “milli takımımla” vatandaşlarımıza en iyi hizmeti verebilmenin gayretiyle çalışacağız.

Mazbatayı aldığımızda 330 tirilyon borç çıkardılar bize.

2008 seçimlerinde mazbatayı aldık Kadıköy“e çağırdılar dediler ki 330 trilyon borcunuz var dediler tabi imzalamadım size bu borcumuz nereden geliyor bizlere bunun açıklamasını yapın dedim akabinde avukat arkadaşlarımla incelemeler yaptıktan sonra Kadıköy“e olan borcumuzu 30 trilyona kadar düşürdük. Bizler sıfırdan değil eksi borçla devi aldık belediye başkanlık mazbatasını. Ataşehir halkı borçluydu vatandaşımız bunları bilsin. Belediyeyi suçlarlar belediye başkanını suçlar.

Cenazemizi kaldıracak bir doktorumuz dahi yoktu.

Sevgili arkadaşlar bizlere hurda araçlarını verdiler işimize yaramadı bende hepsini hurdaya vermek zorunda kaldım. İşte bu yüzden diyorum sıfırdan bir kent yarattık diye.Değerli arkadaşlar adeta yalvardık bana bir doktor verin diye ilçemizde cenaze oluyor elimiz kolumuz bağlı Benim eşim doktor en sonunda onu memur olarak göreve istedik ve cenazeyi kaldırmaya başladık. Tabi öbür gün gazetelerde manşet belediyede eşine kadro açtı diye. Allahtan korkun be. Eşim Gamze Hanım kentimizde sağlık evleri olsun meslek edindirme okulları olsun birçok başarılı projeler üretti huzurlarınızda kendisine çok teşekkür ediyorum. Vatandaş bunları bilmez ki.

Ufuk Bulut 

Son Haberler