Bosna“dan İstanbul“a "Yenge Geliyor"

Bosna“dan İstanbul“a "Yenge Geliyor"

Bosna'dan İstanbul'a
Eklenme Tarihi: 2015-05-22 17:24:47

BOSNA HERSEK GÜZELİ TÜRKİYE“YE YERLEŞTİ

Ufuk BULUT/Özel haber:Tempolu bir günün yorgunluğunu atmak ve kahve içmek için  Uğradığımız Ulus parkında ünlü Sinema yapımcısı  ve televizyoncu Sevinç Gül Akdere ve ortağı Hakkı Topçu”yla karşılaştım.Masalarına gittiğimde sohbetin sinema olduğunu ve yeni çekecekleri Sınama filimi üzerine bir dizi görüşmeler gerçekleştiren Sihirli Film yöneticileri Bosna hersek güzeli Jelena Jugovic ve menajeri Selçuk Aka yeni proje üzerinde çalışıyorlardı.Ünlü Sinema yapımcısı Sevinç Gül Akdere kısaca proje üzerinde bir yıldır çalış

Bizim Yaka İstanbul Gazetesi Ufuk Bulut“a  verdiği özel röpörtajını 2008 Bosna Hersek güzeliJelenaJugovic Türkiye“ye yerleşti. Bosna Hersek“ de 80 güzelin arasından 1. SeçilenJelenaJugovic, yarışmaya sadece seyahat edebilme arzusu için girdiğini ifade etti. Finali Çin“ de yapılacak olan yarışmaya, bu ülkeyi görmek istemesi sonucu katıldığını da vurguladı. Gezme arzusu Bosna Hersek“li güzelin kaderini de değiştirdi. Bosna Hersek“ de kraliçe olmasının ardından şöhret basamaklarını da hızla tırmanan JelenaJugovic, ülkesinde OBN TV ekranlarında müzik magazin ve sabah programları da sundu. Formatı kendisine ait olan birde Talk Show programına imza attı. Sarayova film festivalinin sunuculuğunu üstlenen JelenaJugovic, yaşamımda önemli dönüm noktalarından biri dediği festivalde geleceği ile ilgili kararlar da aldı. Muhteşem Yüzyıl isimli dizi filmin Bosna Hersek“te izlenme rekorları kırdığını söylerken, Sarayova film festivalinde Halit Ergenç“le tanışıp sohbet ettikten sonra oyuncu olmaya karar verdi. Ülkesinde şöhretin zirvesini yaşayan JelenaJugovic, işinde daha ileri gidebilme şansı olmadığından Dünyaya açılabilmek adına Türkiye“ ye geldi. Güzelliğin sadece fizikle olmadığını savunan JelenaJugovic ilk iş olarak dil eğitimi ve oyunculuk dersleri almaya başladı.” Türkiye benim için hedeflerime ulaşmak amaçlı en doğru yer” diyen Bosnalı güzel “öncelikle kendimi Türk izleyiciye kabul ettirmek için çok çalışacağım” dedi.

2 AYA KADAR TÜRK KIZLARI GİBİ KONUŞURUM

JelenaJugovic, ülkemize yerleşmesiyle birlikte işlerine daha bir azimle sarıldı. Oyunculuk dersleri alan JelenaJugovic, Metin Arolat yönetmenliğinde oynadığı reklam filmiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Zaman içerisinde ülkemizde ve yurt dışında fotomodellik işini de devam ettiren JelenaJugovic, Türkçeyi öğrenmek içinde haftanın 4 günü Dünya Dil Merkezinde (DDM) ders almaya başladı. Oyunculukta her şeye hazırlıklı olmak gerektiğini dile getiren Jugovic “Sadece yabancı gelin karakterinde olmaktansa yeri geldiğinde bir Türk kızını da oynamak isterim. 2 aya kalmaz bir Türk kızı kadar Türkçeyi ilerleteceğim” dedi. Özel yeteneklerini geliştirmek amacıyla Aikido, Binicilik ve silah kullanma dersleri de aldığını söyleyen JelenaJugovic, “Oyunculuğu kendime hobi değil meslek edinmek istiyorum, bu yüzdende hiçbir konuda eksik olmamak için donanımlı olmak istiyorum” dedi. Yaz dönemi için bir dizi film ve sinema filmi içinde görüştüğünü söyleyen JelenaJugovic, “Türkiye“de kalıcı olmak istiyorum” dedi.

ŞÖHRETİ ARARKEN AŞKI BULDU

Bosna Hersekten İstanbul“a gelin geliyor.2008 Bosna Hersek güzeli jelenaJugovic, oyunculukta bir dünya markası olmak amacıyla ülkemizden çıktığı yolunda aşkı buldu. İş adamı Metin Tuncel ile tanışmasıyla birlikte hızla boyut kazanan ilişkileri evliliğe doğru gidiyor. İş adamı Metin Tuncel“in doğum gününde baş başa romantik bir yemek organize eden JelenaJugovic, aynı gece nişan yüzüklerini de taktılar.Haziran ayı içerisinde Dünya evine girecek olan Bosna güzeli Oyunculuk önemli bir disiplin çerçevesinde olmalı fikrini savunan Boşnak güzel “Bu Türkiye“de ve dünyada böyle, oyunculukta başarıyı yakalayacaksanız yanınızda güçlü bir eş ve düzenli yaşama ihtiyacınız var” dedi. Boşnak güzel aile olma kavramının her oyuncuya güven aşıladığını dile getirirken “Aile yaşantısı son bulan sanatçı bence mutlaka kariyerinde bir düşüş yaşar, bende sağlam bir kariyer edinmek için sevdiğim adamla evlenme kararı aldım” dedi.

JelenaJugovic Kimdir.

4.Ocak1987 de Sarayevo Bosna Hersek doğumlu olan JelenaJugovic,

2008 yılında Queen of the Bosna &Hersegovina ( Bosna Hersek Kralicesi ) seçildi.2009yılında Turizm Otelcilik ve pazarlama Üniversitesini bitirdi. 2010 yılında OBN televizyonu Star Model yarışmasında 1. seçildi. 2010 Bosna Hersek Best Model ünvanınada sahip oldu. Bundan sonrada kariyerine bu televizyon kanalında başladı. İlk olarak Müzikprogramında sunuculuk yaptıdaha sonraformatını kendisininhazırladığı vesunduğu sabah programları yaptı. Bu programlar 1 yıl sürdü. Daha sonra Talk Show programları yaptı ve ayni zaman içinde Turizm Programları yaptı. Daha sonra Türkiye“ye ara ara geldi. Reklamfilmlerinde, bazımarkaların çekimlerinde yer aldı. Türkiye“ye yerleşen JelenaJugovic başarılı oyuncu Serap Matyaş“ dan oyunculuk dersleri almaya başladı.

BOY: 1.70 ,KİLO: 51,AYAK:38,GÖĞÜS:90,BEL: 63,KALÇA:94

Son Haberler