Ebru Gündeş o ses Türkiyede.

Sanatçı Ebru Gündeş, büyük rüşvet ve yolsuzluk operasyonunda eşi Reza Zerrab“ın tutuklanmasının ardından Star TV“de O Ses Türkiye adlı programa katıldı

Ebru Gündeş o ses Türkiyede.
Eklenme Tarihi: 2013-12-25 05:05:19

nlü sanatçı Ebru Gündeş, eşi Reza Zerrab“ın tutuklanmasının ardından ilk kez ekrana çıktı. O Ses Türkiye“de gözyaşlarınu tutamayan ve zor günler yaşadığını söyleyen Gündeş, beden olarak buradayım ancak ruhen burada değilim diyerek diğer jüri üyelerinden destek istedi.

Eşi Reza Zerrab“ın İstanbul merkezli rüşvet ve yolsuzluk operasyonunda tutuklanmasının ardından ilk kez ekrana çıkan Ebru Gündeş duygusal anlar yaşadı.

Büyük bir rahatsızlık yaşadığını ve bunu atlattığını anlatan Gündeş, bu zor günleri de atlatacağını ve işini yapmaya devam edeceğini söyledi. İşte Güdeş“in canlı yayındaki o sözleri;

"Çok şaşkın ve üzgün olduğum bir konu. Reza benim çocuğumun babası ve benimde kocam. Biz çok severek evlendik. Biz bir söz verdik iyi ve kötü günde birlikte olacağımız için. Biliyorum ki her gecenin bir sabahı var. Biliyorum ki bunun da bir sabahı var. Hayatta herşey hiç kimse unutmasın ki insan için. Daha önce çok kötü bir hastalık yaşadım ve 10 gün sonra yine bu kanalda televizyona çıktım. Evlenmeden önce de işimi yapıyordum, evlenince de işimi yaptım, bundan sonra da yapacağım. Allahım inşallah bu karanlık günler çok çabuk geçer; çünkü çocuğumun incinmesini istemiyorum. İnşallah çabuk geçer. Beden olarak buradayım ama ruh olarak asla burada değilim çünkü içim kan ağlıyor.

Sanatcı ebru Gündeş“in işine ne kadar önem verdiğini ve günlerdir kamuoyunu meşgul eden yolsuzluk soruşturması ünlü şarkıcı Ebru Gündeş o ses Türkiye yarışmasına katılarmı,katılmazmı ? katılırsa morali nasıl olur vs ve gibi söylemlerin hepsini çöpe ataca davrenış sergileyerek işine duyduğu sayğıyı bizlere gösterdi.

Sanatçıya sevenlerinden büyük destek.Ebru Gündeş“e sosyal medya üzerinden destek mesajları yağıyor.Ebru Gündeşin program sonlarına doğru bir nebzede olsa morallendiği gözlendi.. 

Son Haberler