GAZETECİLERDEN İŞKUR İL MÜDÜRÜNE ZİYARET

Haber : Murat Genç

GAZETECİLERDEN İŞKUR İL MÜDÜRÜNE ZİYARET
Eklenme Tarihi: 2023-11-16 10:58:43

GAZETECİLERDEN İŞKUR İL MÜDÜRÜNE ZİYARET


SAMSUN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRÜ GÖKHAN DÜRÜMLÜYÜ ZİYARET EDEN GAZETECİLER , HEM HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDFE BULUNDU, HEM DE İŞKUR İL MÜDÜRLÜĞÜNÜN SON ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİ ALDI . ZİYARETÇİLERDEN BAŞKENT POSTASI GENEL KOORDİNATÖRÜ GAZETECİ MURAT GENÇ İŞ VE İŞÇİ OLARAK POTANSİYELİ YÜKSEK BİR İLDE GÖREVDE OLMASININ ÇOK KIYMETLİ OLDUĞUNU VE BÜYÜK SORUMLULUK ALTINDA BAŞARILAR DİLEDİĞİNİ İFADE ETTİ. GAZETECİLERDEN DOSTELİ TV FARKINDALIK GAZETESİ ULUSLAR ARASI HABER YAYIN YÖNETMENİ CEMAL PEKER BAŞARILI İL MÜDÜRÜMÜZ SEVGİLİ YİĞENİM GÖKHAN DÜRÜMLÜYE BU KUTSAL GÖREVDE BAŞARILAR DİLERİM. MİSAFİRPERVERLİĞİ TEŞEKKÜR EDERİM. İŞKUR ARACILIĞIYLA AİLESİNE EKMEK GÖTÜREN HER BİR FERDİN DERDİYLE DERTLENEN BÖYLE YÖNETİCLERİN SAYISININ ARTMASINI TEMENNİ  EDERİM DEDİ. 
 
SAMSUN İŞKUR
Gökhan DÜRÜMLÜ
ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI SAMSUN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRÜ V. Gökhan DÜRÜMLÜ1985 yılında Samsun/Terme’de doğdu. İlköğrenimini Terme/Atatürk İlköğretim Okulu’nda, orta öğrenimi Terme Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lisans Eğitimini Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde tamamladı. Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümü eğitimi aldı.Kamuda kariyerine 2011 yılında Maliye Bakanlığı’nda uzman yardımcısı olarak başladı. 2012 yılında sınavlarını başarıyla geçtiği Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakanlık İş Müfettişi Yardımcılığı’na intisap etti. Yapılan yeterlik sınavlarında başarı göstererek 2019/165 karar sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Bakanlık İş Müfettişliği’ne atandı. 01.07.2013-06.03.2023 tarihleri arasında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Teftiş Kurulu İstanbul Grup Başkanlığı’nda görev yaptı. Çalışma hayatına ilişkin birçok ulusal ve özellikle ‘Çocuk İşçiliği, Yabancı İşçilik, İnsan Ticaretinin Önlenmesi’ konularında uluslararası konferans ve çalıştayda görev aldı.
G      06.03.2023 tarihi itibari ile Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Samsun Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürü Vekili olarak atanan Gökhan DÜRÜMLÜ İngilizce bilmekte olup evli ve iki çocuk babasıdır.

Son Haberler