Musa Küçük Ankara Gümüşhane Arasında Mekik Dokuyor

Haber : Murat Genç

Musa Küçük Ankara Gümüşhane Arasında Mekik Dokuyor
Eklenme Tarihi: 2024-07-06 20:35:54

Musa Küçük Ankara Gümüşhane Arasında Mekik Dokuyor

MHP GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ MUSA KÜÇÜK TBMM MECLİS CALIŞMALARINDAN SONRA HER FIRSATTA ZİYARET ETTİĞİ GÜMÜŞHANE’DE ETKİNLİKLERE KATILIYOR , VATANDAŞIN TALEPLERİNİ NOT ALIYOR VE KENDİSİNİ ZİYARET İÇİN GELENLERE 7/24 İLETİŞİM KANALLARININ ACIK OLDUĞUNU IFADE EDIYOR…

MHP GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ MUSA KÜÇÜK SON ÇALIŞMALARINI RESMI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAN PAYLAŞTI. KÜÇÜĶ YAPILAN PAYLASIMLARDA ŞU IFADELERE VERDİ ;

Ankara/TBMM

Gazi Meclisimizde bizleri ziyarete gelen Kelkit Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Beyler Kara ve Hemşehrimiz Paşa Sevinç’e teşekkür ederiz,Sağolsunlar. Gazi Meclisimizde bizleri ziyarete gelen Değerli İşadamları Sümmani Çelik,Kubbettin İnci ve Hikmet Zengin’e teşekkür ederiz,Sağolsunlar.

20240706 193138 scaled

Ankara/TBMM

TBMM Başkanlığı Erzincan’ın İliç İlçesindeki Bir Altın Madeninde Meydana Gelen Kazanın Tüm Yönleriyle Araştırılması ve Benzer Kazaların Önlenmesine Yönelik Tedbirlerin Belirlenmesi Amacıyla Kurulan Meclis Araştırma Komisyonu’nda toplantımız devam ediyor.

20240706 193911 scaledAnkara/TBMM

Gazi Meclisimizde bizleri ziyarete gelen;

Söğütlü Belediye Başkanımız İsa Koç’a teşekkür ederiz,Sağolsunlar.

İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Ömer Kul, İsa Yusuf Alptekin Vakfı Başkanı Cahit Dak ve İsa Yusuf Alptekin Vakfı Meclis Başkanı Metin Özkan ve Burhan Karatosun’a teşekkür ederiz,Sağolsunlar.

Ülkü Ocakları Tuzla Eski İlçe Başkanı Burhan Bektaş’a teşekkür ederiz,Sağolsunlar.

MHP Muş İl Başkanı Osman Yüce ve Muş/Hasköy Belediye Başkanı Cemal Orbay’a teşekkür ederiz,Sağolsunlar.

Şeref Çaylak’a teşekkür ederiz,Sağolsunlar.

Değerli Hemşehrilerimiz Murat Köksal ve Ahmet Aktaş’a teşekkür ederiz,Sağolsunlar.

Değerli Dostum Kenan Ünkaracalar ve Kıymetli Evladı Koray Can Ünkaracalar’a teşekkür ederiz,Sağolsunlar.

20240706 194144 scaled 20240706 194128 scaled

MHP İl Başkanımız ile Sayın Valimiz Alper TANRISEVER’i makamında ziyaret ettik. Merkez/GÜMÜŞHANE.

MHP İl Başkanımız ile Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Halil İbrahim ZEYBEK’i makamında ziyaret ettik. Merkez/GÜMÜŞHANE.

MHP İl Başkanımız ile Süleymaniye Uygulama Otelinde yerel gazetecilerle basın toplantısına katıldık. Süleymaniye/Merkez/GÜMÜŞHANE.

MHP İl Başkanımız ile Karayolları 101. Şube Şefliğini ziyaret ettik. Merkez/GÜMÜŞHANE.

MHP İl Başkanımız ile DSİ 223. Şube Müdürlüğünü ziyaret ettik. Merkez/GÜMÜŞHANE.

MHP İl Başkanımız ile İl Jandarma Komutanımızı ziyaret ettik. Merkez/GÜMÜŞHANE.

MHP İl Başkanımız ile İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğini ziyaret ettik. Merkez/GÜMÜŞHANE.

MHP İl Başkanımız ve Arzular Kabaköy Belediye Başkanımız ile hayatını kaybeden Naci TANIŞ’ın yakınlarına taziye ziyaretinde bulunduk. Arzularkabaköy/GÜMÜŞHANE.

MHP İl Başkanımız, Köse İlçe Başkanımız ve Köse Belediye Başkanımız ile TUNÇ ailesinin düğünlerine katıldık. Salyazı/Köse/GÜMÜŞHANE. MHP İl Başkanımız, İl Ocak Başkanımız, İl Genel Meclis Üyemiz ve Belediye Başkanımız ile Merve BAHADIR&H.Bozkurt ÇELİK çiftinin mutlu günlerine şahitlik ettik. Ortahisar/TRABZON

20240706 194620 scaled 20240706 194547 scaled

MHP İl başkanımız, Şiran İlçe Başkanımız ve İl Genel Meclis üyemiz ile Şiran Yeşilbük Yayla Şenliklerine katılım sağladik. Yeşilbük Belediye ve Dernek Başkanlarına güzel ev sahipliklerinden dolayı teşekkür ederim.Varolsunlar. Yeşilbük/Şiran.GÜMÜŞHANE.

MHP İl Başkanımız, Şiran İlçe Başkanımız ve İl Genel Meclis Üyemiz ile Şiran Ozanca Köyü Muhtarımız Halis YILDIZ’ın misafiri olduk. Varolsunlar. Şiran, Ozanca, GÜMÜŞHANE.

MHP İl Başkanımız, Şiran İlçe Başkanımız ve İl Genel Meclis Üyemiz ile Şiran Çakırkaya Köyü Muhtarımız Seyfettin DEMİR’in misafiri olduk. Varolsunlar. Çakırkaya, Şiran, GÜMÜŞHANE.

MHP İl Başkanımız, Şiran İlçe Başkanımız ve İl Genel Meclis Üyemiz ile Şiran Çakırkaya Köyü Muhtarımız Seyfettin DEMİR’in misafiri olduk. Varolsunlar. Çakırkaya, Şiran, GÜMÜŞHANE.

MHP İl Başkanımız ve Kelkit İlçe Başkanımız ile hayatını kaybeden kıymetli ülküdaşımız Osman SEVİNDİK’e Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı diledik. Kızılca Köyü/Kelkit/GÜMÜŞHANE.

MHP İl Başkanımız ve Kelkit İlçe Başkanımız ile trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Halis ZORLU’ya Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı diledik. Yeşilpınar Köyü/Kelkit/GÜMÜŞHANE.

MHP İl Başkanımız ile hayatını kaybeden Ayşe KÖPRÜLÜ tayzemizin ailesine taziye ziyaretinde bulunduk. Yukarı Alıçlı Köyü/Merkez/GÜMÜŞHANE.

MHP İl Başkanımız ile Yaver AYDURMUŞ’un kızının düğün töreninde evlenen çiftimize bir ömür mutluluklar diledik. Dibekli Köyü/Merkez/GÜMÜŞHANE. MHP İl Başkanımız, İl Ocak Başkanımız, İl Genel Meclis Üyemiz ve Belediye Başkanımız ile Merve BAHADIR&H.Bozkurt ÇELİK çiftinin mutlu günlerine şahitlik ettik. Ortahisar/TRABZON

20240706 195412 scaled 20240706 195139 scaled

Son Haberler