Pamela Anderson yürekleri hoplatıyor

Pamela Anderson ilerlemiş yaşına rağmen yürekleri hoplatıyor.dünyaca ünlü bir dergiye pozlar veren pamela genç modellere nisbet yaparcasına pozlar verdi..

Pamela Anderson yürekleri hoplatıyor
Eklenme Tarihi: 2013-09-23 03:06:23

 New York“ta 3 Kasım“da koşulacak maraton, 2010 yılında şiddetli bir depremle yerle bir olan Haiti için yardım kampanyasına sahne olacak. 

Oscar ödüllü ünlü oyuncu Sean Pean“in Haiti halkına destek için kurduğu J/P HaitiYardım Örgütü“nün düzenlediği kampanyaya çok sayıda ünlünün katılması bekleniyor. 

"The Long Run for Haiti" kampanyasının yıldızı ise Türkiye“de "Sahil Güvenlik" adıyla gösterilen "Baywatch" dizisinin ünlü oyuncusu Pamela Anderson olacak.

Anderson, 5 Haitili maraton koşucusu ile New York kenti sokaklarında yarışacak. 

Daha önce hayvan haklarını savunmak için çeşitli etkinliklere katılan Anderson, "ETonline" sitesine yaptığı açıklamada, şimdiye kadar hiç bu kadar büyük bir yarışa katılmadığını ancak Haiti halkına yardımcı olmak için elinden geleni yapacağını söyledi.

Kampanya yetkilileri, Haitili atletler Astrel Clovis, Petrus Cesarion, Jean Macksony, Bertine Laine ve Carline Lamour“un hayatlarında ilk kez ABD“yi ziyaret edeceğini söyledi. 

Kampanyadan elde edilecek gelir, depremde yakınlarını ve evlerini kaybedenler için kullanılacak. - Ankara

Son Haberler