YEŞİM EZGİ VE FIRAT FESİH KAYA MUHTEŞEM BİR DÜĞÜNLE DÜNYA EVİNE GİRDİLER

Haber : Seyfettin Düzçay

YEŞİM EZGİ VE FIRAT FESİH KAYA MUHTEŞEM BİR DÜĞÜNLE DÜNYA EVİNE GİRDİLER
Eklenme Tarihi: 2023-11-14 22:24:12

YEŞİM EZGİ VE FIRAT FESİH KAYA MUHTEŞEM BİR DÜĞÜNLE DÜNYA EVİNE GİRDİLER

Haber: Seyfettin Düzçay

Av Yeşim Ezgi ve Av Fırat Fesih Kaya, Ankara Gölbaşı Çırağan Mogan düğün salonunda dillere destan bir düğün töreniyle dünya evine girdi.

Düğüne çok sayıda tanınmış isimler siyasiler ve yargı mensupları katıldı. Genç çiftin muhteşem düğün töreni 12 Kasım Pazar akşamı Gölbaşı Çıragan Mogan düğün salonunda gerçekleştirildi.

Genç çiftler alkışlar arasında düğün salununa girerek, nikah merasimine geçildi.
Nikah şahitliğini, Deva Partisi Genel başkanı Ali Babacan, eski adalet bakanı Sadullah Ergin, Gazeteci Adnan Yüce ve gelin tarafı  Meslektaşları olan hukukçular şahitlik yaptı.  Deva Parisi Genel Başkanı Ali Babacan Tarafından  Evlilik cüzdanı geline verildikten hemen sonra,  Genç çift alkışlar eşliğinde sahneye çıkarak il danslarını yaptı.  Mutlulukları gözlerinden okunan çiftin düğün töreni pasta kesimiyle devam etti.  Çıragan Mogan düğün salonunda düzenlenen düğün töreni muhteşem bir organisazyon ile gerçekleşti.  En ince detayların bile düşünüldüğü düğün törenine oldukça fazla davetli katıldı. Davetlilere sınısız meyve ve çerez ikramında bulunuldu.

Davetliler Arasında Deva Partısı Genel başkanı Ali Babacan başta olmak üzere, Eski adalet bakanı Sadullah Ergin, siyasetciler Yargı mensupları Hukukçular iş Adamları Gazeteciler Sivil Toplum Kuruluşu başkanları ve çok sayıda hemşehri grubunda olan yoğun katılım gerçekleşti. Gecenin geç saatlerine kadar ilerleyen törende davetliler, pisti bir an olsun boş bırakmazken, gelin ve damat da oyunları ile konuklara eşlik etti.  Gecenin sonunda katılan davetliler genç çiftler ile çektikleri hatıra resimlerden sonra düğün son buldu.

Son Haberler