--A+

BU MAÇ KADERİNİ BELİRLEYECEK

Şampiyonluk yolunda ilerleyen Ataşehir Kadın Futbol Takımı yarın yapılacak maçta performansıyla kendi kaderini belirleyecek.

ss

 

BU MAÇ KADERİNİ BELİRLEYECEK

Şampiyonluk yolunda ilerleyen Ataşehir Kadın Futbol Takımı yarın yapılacak maçta performansıyla kendi kaderini belirleyecek.
Eskişehir Spor ile 22 Mart Pazar günü yapılacak karşılaşmada Ataşehir Kadın Futbol Takımı galip gelirse şampiyonluğa son bir adımı kalacak.  Eskişehir Spor ile olan şampiyonluk maçı Yeni Sahra Spor Tesisler'inde saat 12:30'da başlayacak. Ataşehir Kadın Futbol Takımı Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Kaya "Üstün performansıyla sporcularımız ligde büyük başarılara imza attı. İnanıyorum ki yarın şampiyonluğumuzu alacağız." dedi. 

Milli takımın maçı sebebiyle Trabzon İdman Yurdu'yla olan karşılaşma ertelenmişti. 19 Mart Perşembe günü gerçekleşen maçta Kader Hançer'in 70. dakikada attığı gol ile 1-0 galip olduk. Ataşehir Kadın Futbol Takımı'nın şampiyon olup olamayacağı yarınki maçta kesinleşecek. 

Kritik şampiyonlukta son söz Federasyona kalabilir 

Pazar günü saat 14:00'da Konak Belediye Spor ile Adana Spor arasında da maç gerçekleşecek. Yarın yapılacak her 2 maçın sonucuna göre şampiyon belli olacak. İki takımın galibiyet durumlarına göre Türkiye Futbol Federasyonu değerlendirme yapacak. Gollere ve performansa bakılacak, eğer gerekli görülürse galip gelen iki takım arasında müsabaka düzenlenebilir. 

 

  • z Ya Popçu Ya Boksçu
  • z Kodef cap dostluk turnuvası başladı.
  • z Ataşehir'in gururu Kayişdağı spor kulübü.
  • z Yine yeniden Çandır Spor Külübü
  • z Galatasaray Beşiktaş'ı Arena'da devirdi
  • z Gökhan Töre'ye silahlı saldırı