Ali Kılıç: “Terme Artık Daha Aydınlık”

Haber : Murat Genç

Ali Kılıç: “Terme Artık Daha Aydınlık”
Eklenme Tarihi: 2023-12-06 23:58:57

Ali Kılıç: “Terme Artık Daha Aydınlık”

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, verdikleri tüm sözleri tek tek yerine getirmenin gruruyla “Beş büyük caddemizin de ışıklandırmasını tamamladık” dedi.

Başkan Kılıç, ilçenin beş büyük caddesi olan Çarşamba, Atatürk, Fiskobirlik, Saray ve Ünye caddelerinde aydinlatma çalışmalarıyla Terme’nin artık ışıl ışıl, daha aydınlık olduğunu söyledi.

TERME IŞIL IŞIL

Terme’de hayata geçirilen Osmanlı Motifli Aydınlatma Projeleri’yle, ilçenin hem gece hem gündüz çehresinin değiştiğine vurgu yapan Başkan Kılıç, aydınlatma çalışmalarına yönelik şu bilgileri verdi:

“Cumhuriyet ve 15 Temmuz Milli İrade Meydanları da bu ışıklandırma çalışmalarıyla birlikte yeni bir kimliğe büründü. Bu hizmetimiz, Terme’yi daha modern, daha güvenli ve daha çekici bir yer yapacak. Artık Terme’nin kültürel ve tarihi zenginlikleri bu ışıklar altında daha net görülecek.

İLÇEMİZİN ESTETİĞİ DAHA GÖRÜNÜR OLDU

Aydınlatma çalışmalarımızın tamamlanmasıyla şehrin estetiği ve güzelliği ön plana çıktı. Bu hizmetin Terme’nin günlük yaşamında olduğu gibi gece yaşamında da hareketliliği artırdık. Gece de sokaklarda korkmadan dolaşılabilecek bir güven ortamı sağladık.

Son Haberler