BAŞKAN MEHMET ALİ YILMAZ GAZİPAŞA İÇİN HİZMETE DEVAM DEDİ

Haber : Murat Genç

BAŞKAN MEHMET ALİ YILMAZ GAZİPAŞA İÇİN HİZMETE DEVAM DEDİ
Eklenme Tarihi: 2023-12-06 17:37:33

BAŞKAN MEHMET ALİ YILMAZ, GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI
Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, 2024 yılı yerel seçimlerinde belediye başkanlığı için yeniden aday adayı olduğunu açıkladı. 
Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, 2024 Türkiye Yerel Seçimlerinde belediye başkanlığı için aday adaylık başvuru dosyasını 4 Aralık Pazartesi günü saat 15.00’te, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığında, ilçe Başkanı Fahri Oğuz ve ilçe yönetimine teslim etti. 
“Başladığımız hizmetlerin devamını getirebilmek ve ilçemize yeni projeler kazandırmak amacıyla partimizden yeniden Gazipaşa Belediye Başkanı aday adayıyım.”
Başkan Yılmaz, aday adaylığı başvurusu sonrası CHP Gazipaşa İlçe Başkanlığı’nda bir konuşma yaptı. 2019 yılından bu yana dürüstlüğü, şeffaflığı, halkçılığı ve eşitliği tüm çalışmalarına yansıttıklarına vurgu yapan Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz,
“2019 yılında ‘Yaşanılabilir Bir Gazipaşa’ için yola çıktık. Biz bu yolu hep beraber yürüyeceğiz ve sonunda hep beraber kazanacağız demiştim. Gazipaşa’mızın yüzünü tekrar güldürmek sosyal, kültürel alanlarda aktif, ekonomik faaliyetlerinde hesap veren, gençlerin ve kadınların daha katılımcı olduğu bir belediyecilik anlayışı için çıktığımız yolda,  bu zamana kadar halkımıza dürüstlük, şeffaflık ve eşitlik ilkeleri ile hizmet verdik. Alt ve üst yapı sorunlarından ulaşıma, sosyal ve kültürel aktivitelerden spora, engelli vatandaşlarımızdan kadınlarımıza, gençlerimize, yaşlılarımıza ve çocuklarımıza kadar Gazipaşa’mızda toplumun geneline hitap eden projeler hazırlayıp halkımızı hep kucakladık. Gazipaşa’mıza güzel projeler kazandırdık. Bugün, baharı getirdiğimiz Gazipaşa’mızda, ilk günkü heyecan ve umutla yeniden yola çıkıyoruz. Gazipaşa’mızda başlattığımız hizmetlerin devamını getirebilmek ve ilçemize yeni projeler kazandırmak için çok çalışmaya devam edeceğiz. Yeni yolculuğumuz hepimize hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Son Haberler