Çat Eski Başkanı Aday Adaylığını Duyurdu

Haber : Kerem Altın

Çat Eski Başkanı Aday Adaylığını Duyurdu
Eklenme Tarihi: 2023-12-06 09:42:02

Erzurum İlçe Çat Belediyesi Eski Başkanı Arif Hikmet Kılıç, yoğun ilgi sonucu yeniden CHP“den Çat Belediye Başkan aday adayı oldu.
Çat İlçe Belediye Başkan Aday Adayı Arif Hikmet Kılıç, Çat Belediye Başkanlığı için yeniden aday adayı oldu.

Çat CHP İlçe Başkanı Hüseyin Polat’a Resmi başvurusunu bugün gerçekleştiren  Başkan Kılıç’ın aday adaylığı ilçede büyük sevinçle karşılandı.  

Kılıç“ın yeniden CHP“den Çat Belediye Başkan aday adayı olması ilçedeki seçim yarışında dengeleri değiştirecek.  Başkan Kılıç,  Çat“ta hemşerilerine hizmet etmenin heyecanını yaşadığını belirtti.

Erzurum Çat İlçe Belediye Başkanlığı Yaptığı Hizmet Süresi için de Çat İlçesine Bir Çok Kazanımlar Sağlayarak Çat İlçesinin Çehresini değiştirdiğini belirterek, "İnsanların en hayırlısı, insanlara en fazla hizmet edendir” düsturu ile hizmet etmek için yola çıktık.  Biz bahane üretmeyeceğiz çünkü biz biliyoruz ki sorunun çözümünde yer almayan o sorunun bir parçasıdır. İlçemizin gelişim seviyesini ve halkının yaşam kalitesini sürekli artırmak maksadıyla etkinliklerde ve faaliyetlerde bulunmak Misyonumuz, Çat Belediye Başkanlığının belediyecilikte öncü ve örnek olmasına katkı sağlamak Vizyonumuzdur. Dedi.

Son Haberler