--A+

ŞİLA KÜNEFE " ATAŞEHİR'DE LEZZETİN YENİ ADRESİ"

ss

Cuma Şahin tarafından Ataşehir'de açılan Şila künefe lezzetiyle fark yaratıyor…

Profesyonel ekibin çalıştığı Şila künefe haricinde restoran hizmetiyle Ataşehir’lilere özelliklede çorba çeşitleriyle fark yaratıyor.

Genç girişimci Cuma Şahin Sudiarabistan’da 10 bin yataklı otel işletmeciliğinden sonra restoran sektöründe faaliyet göstermesini şöyle anlattı.

“Yaklaşık 10 yıldır Arabistan’da otel sektörüne yatırımlarım var covit sebebiyle diğer  birçok sektörde olduğu gibi inanç turizmimde çok etkilendi. Bizde kendi ülkemize yatırım yapmaya karar verdik.”

Diyen Cuma Şahin konuşmasına şöyle devam etti. “Yiyecek sektöründe arge çalışmalarımız vardı yaklaşık altyapı çalışmalarımız bir yıl kadar sürdü. Yine Ataşehir’de otel sektöründe faaliyet gösteren turizmci bir arkadaşım fATİH cEYLAN iLE beraber bir marka yaratmaya karar verdik.

Araştırmalarımız neticesinde tatlı ve çorba sektöründe faaliyet göstermeye karar verdim. ŞİLA künefe markasıyla ilk restoran zincirimizin halkasını kurduk. Oldukça profesyonel bir ekiple Ataşehir halkının beğenisine sunduk. Oldukça beğenilen ürünlerimizin tamamı tescillidir diyen genç işadamı Şahin Türkiye genelinde ŞİLA künefe restoran zincirlerini göreceksiniz dedi.

ŞİLA künefe müşterileri muhabirimizin sorularına bakın ne yanıtlar vermişler.

Ahmet kalaycı: Çorbaya çok farklı anlam kazandırmışlar servis şekillerine bayıldım.

Meryem koç. Künefeyi servis yapmadan önce kuruyemiş ikramları çok güzel. Ayrıca kavun yâda mevsim meyvesi ikramları muhteşem.

Ata şehir’in sevilen siyasetcisl Merdan Özer ise en çok bgendigi künefenin yanında keçi sütüyle ikram edilmesine bayılıyorum dedi.

Şila künefe’de Ataşehir’in tanınmış simalarının uğrak yeri olmuş şimdiden bizden söylemesi…

  • z Yılbaşında Eğlence ve Lezzet Ziyafeti!...
  • z Rolüm özgürlüğümü kısıtladı
  • z Survivor'dan Elenince Her Şeyi Açıkladı!
  • z Survivor'dan Elendi, Her Şeyi Anlattı...
  • z Dünya Sinamasında Türk Oyuncusu
  • z Beyaz Show Yayından Kaldırıldı